Daliniai kroviniai

 
 

Daliniai kroviniai gabenami vienoje transporto priemonėje talpinant nuo 3 iki 15 krovinių, jei kroviniai smulkūs jų kiekis gali būti ir 30, ir 50. Tokie kroviniai pervežami vis dažniau – dėl mažesnių transportavimo kaštų tai patogu tiek užsakovui, tiek paslaugos tiekėjui.

Krovinio pervežimo paslaugas jau nuo 2014-ųjų teikia UAB „Kigis“. Dalinio tipo gabenama produkcija – viena įmonės specializacijų. Per kelerius metus įmonė sparčiai augo ir sugebėjo sėkmingai konkuruoti su rinkoje įsitvirtinusiomis krovininio tipo siuntų transportavimo bendrovėmis. Greitai augantį klientų pasitikėjimą lemia profesionalų komanda bei nuolatinis domėjimasis pervežimo naujovėmis. Daugiau nei dešimties metų patirtį didelio svorio siuntinių pervežimo srityje turintys specialistai užtikrina, kad visos UAB „Kigis“ paslaugos išpildytų net reikliausių klientų lūkesčius.

 


 

  Kroviniai | Paklausa auga | Verslo plėtimas i užzienio rinkas | Kaip ir kur gabenami nepilni kroviniai | Su Kigis

 


 

 

Daliniai kroviniai: paklausa auga

Ieškoti individualių siuntų pervežimo sprendimų išties sudėtinga. Dalinių krovinių pervežimas į užsienį paklausus dėl įvairių priežasčių:

  • Tokia pervežimo paslauga naudinga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, kuris užimtų visą transporto priemonę.
  • Galimybė sukooperuoti keletą siuntinių leidžia mažus krovinius pervežti reguliariai, tai atliekant pigiau.
  • Nepilni kroviniai gali būti pristatomi tiksliai nurodytu adresu. „Nuo durų iki durų“ apibūdinama paslauga leidžia išvengti laikino krovinių sandėliavimo, tarpinio transportavimo išlaidų, todėl klientas sutaupo ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.
  • Krovinių pervežimas su UAB „Kigis“ pašalina daugybę rūpesčių: nereikia galvoti apie prekių, medžiagų paruošimą, krovimą, pervežamo maršruto planavimą, dokumentų pildymą – suderinus transportavimo sąlygas – viskuo bus pasirūpinta.

 

 

Verslo plėtimas į užsienio rinkas

Verslininkams, gamintojams ne visada užtenka vystyti produkciją tik nacionaliniu mastu. Plečiantis galimybėms, didėja poreikis pristatyti savo produktą naujoje rinkoje, todėl gabenama produkcija dažnai pervežami pagal verslininkų užsakymą, siekiant stebėti, kaip produktas bus priimtas, įvertintas kitoje šalyje. Įmonės gabenamos siuntos sumažina finansinę riziką. Pervežus nedidelį kiekį produkcijos, galima patikrinti, ar verta toliau investuoti, plėstis tarptautiniu mastu. UAB „Kigis“ gali pervežti įmonės inventorių, padedant plėtojamą veiklą vystyti daug platesniu mastu.

 

Kaip ir kur gabenami nepilni kroviniai

Prieš pervežimą dalinės siuntos tiksliai apskaičiuojamos, siekiant išvengti netikslumų, galinčių trikdyti užsakovų planus, tuomet kraunami į transporto priemonę. Tai gali būti kietašonė, tentinė puspriekabė arba didžiakūbė priekaba. Sunkesniųjų krovinių pakrovimas reikalauja specialios technikos: krautuvo, pakrovimo rampos, platformos bei kitų. Įmonė „Kigis“ kiekviename proceso taške rūpinasi, kad viskas būtų atlikta profesionaliai. Daliniai siuntiniai pervežami transporto priemonėmis, kurios nėra senesnės nei 5 metai. Įmonės veikla apdrausta CMR draudimu, siekiant garantuoti maksimalų saugumą. Pervežant prekes, medžiagas laikomasi visų saugumo reikalavimų, atsižvelgiama į darbuotojų sveikatos būklę, jų miego, numatytų poilsio valandų trukmę.

 

Daliniai kroviniai su „Kigis“ pervežami į Norvegiją, Angliją, Švediją. Kitų maršrutų derinimas priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Kroviniai gabenami kartą per savaitę – iš Lietuvos išvykstama penktadieniais. Klientui prireikus, reisai vykdomi ir antradieniais. Taip pat renkami ir atgaliniai kroviniai į Lietuvą.


 

 Daliniai kroviniai | Lietuva - Anglija | Lietuva - Norvegija| Lietuva - Švedija