Krovinių pervežimo į Norvegiją paslaugos

krovinių pervežimo į Norvegiją paslaugosEuropos sąjungos šalys aktyviai vysto dvišalius, abipusiai naudingus, prekybinius ryšius. Tai ekonomiškai prasminga niša, kadangi bendrijos ribose pervežant nereikia mokėti muitų, ar jie yra nedideli, galima gabenti didelius kiekius tam tikrų gaminių, žinoma, nepažeidžiant draugijos susitarimų. Tokie santykiai padeda padidinti ekonomikos augimą, skatina naujų darbo vietų sukūrimą.

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – tarptautinis krovinių pervežimas sausumos transportu, tačiau klientams teikiame ir kitas logistikos paslaugas: sandėliavimo, muitinės tarpininkavimo, muitinės dokumentacijos pildymo, kurios dažnai neatsiejamos nuo gabenimo veiklos. Mūsų darbuotojai gali konsultuoti ekspedijavimo, transporto parinkimo klausimais. Krovinių pervežimo į Norvegiją paslaugos apima įvairių prekių, tiek dalinių, tiek pilnų krovinių tarptautinį pervežimą. Nuolatinę veiklą vykdome ir aktyviai dirbame su siuntinių pervežimu ir gabenimu į/iš Norvegijos ir Baltarusijos, tačiau taip pat dirbame ir su kitomis rinkomis: Estija, Latvija, Švedija, pagal kliento pageidavimus, vykstame ir į kitas šalis.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su didelėmis ar smulkaus ir vidutinio verslo įmonėmis, individualiais žmonių užsakymais. Nors Norvegija nėra ES šalis, tačiau su šia šalimi, kaip ir su Islandija bei Lichtenšteinu, Europos yra sudariusi dvipusę Europos ekonominę erdvę, todėl su šiomis valstybėmis prekybiniai ryšiai vystomi taip pat aktyviai. Į Norvegiją iš Lietuvos eksportuojamos įvairios, platų asortimentą apimančios, prekės: maisto, farmacijos, chemijos produktai, mediena, medžio anglys ir stalių, dailidžių gaminiai iš medienos, dirbiniai iš metalo (plieno, geležies), megzti, nerti drabužiai ar namų dekoro elementai, baldai ir jų dalys (patalynės reikmenys, čiužiniai, jų karkasai), įvairūs taurieji metalai, brangakmeniai. Didelė krovinių ir siuntų pervežimo paslaugų paklausa lemia naujų įmonių susikūrimą. Nepaisant to, jog mūsų įmonė įsteigta palyginus dar neseniai, tačiau žvelgdami į ateities perspektyvas ir siekdami užtikrinti geriausią teikiamų paslaugų kokybę dirbame tik su profesionalais, turinčiais ilgametę logistikos darbų patirtį.

Vykdome tarptautinius pervežimus sausumos keliu. Į Norvegiją vykstame kiekvieną penktadienį, esant poreikiui, važiuojame ir antradieniais. Iš Norvegijos važiuojame visą savaitę, todėl teikiame operatyvias paslaugas. Pakeliui užsukame ir sustojame Švedijoje. Krovinį paimame iš sutartos vietos ir pristatome nurodytu adresu. Gabename įvairius krovinius, tiek dalinius, tiek pilnus: krovinys gali būti smulkus ar didelių gabaritų. Pervežimus vykdome įvairiu, skirtingiems kroviniams pritaikytu autotrasportu: tentais, puspriekabėmis, didžiakūbėmis, refrižeratoriais, auto traukiniais. Transporto priemonės prieš ir po kiekvienos kelionės apžiūrimos, sutaisomi rasti gedimai, kurių pasitaiko gana retai, kadangi naudojame ne senesnį nei penkių metų autotrasportą. Dėl to tikimybė sugesti kelyje visiškai nedidelė, kas sąlygoja pristatymą laiku, be kliūčių dėl mūsų kaltės.

Pervežimo paslaugos apima tam tikrų įmonių prekių ar produktų, siuntų gabenimą, buitinių daiktų perkraustymą. Pirmiausia krovinys surūšiuojamas, suskaičiuojamas, tinkamai paruošiamas (jei reikia atliekamas pakavimas) ir pakraunamas transportavimui. Visa vykdoma veikla ir kroviniai apdrausti CMR draudimu, todėl mums be nerimo galima patikėti svarbius siuntinius. Kadangi pervežimus vykdome sausumos keliu, krovinius galime pristatyti prie pat pageidaujamo pastato, ko neužtikrina gabenimas geležinkeliu ar jūros keliu. Jei reikia, papildomi darbuotojai gabenamą krovinį pakraus ar iškraus. Esant labai sunkiam siuntiniui, kai darbuotojams fiziškai per sunku pakelti transportuojamus daiktus, naudojami specialūs krautuvai. Tai ženkliai sutrumpina krovimo darbų laiką.

Krovinių pervežimo į Norvegiją paslaugos naudingos tiek įmonių, tiek individualių žmonių poreikiams įgyvendinti. Tinkamai pritaikytu mūsų transportu patogu gabenti įvairias prekes, produktus, įprastus ar nestandartinių formų, svorio daiktus, todėl tai puikus sprendimas vystantiems tarptautinį verslą ar ketinantiems persikraustyti gyventi į kitą šalį.