Lietuva Švedija

 

 

 

Krovinių pervežimas kryptimi Lietuva – Švedija arba Švedija – Lietuva yra puiki galimybė perkelti medžiagas, prekes, inventorių ar kitus objektus iš vienos valstybės į kitą. Krovinių transportavimas aktualus tiek individualiems klientams, tiek verslo įmonėms. Maršrutu Lietuva – Švedija kroviniai pervežami kiekvieną savaitę.

UAB „Kigis“ klientui padeda priimti optimaliausius logistikos sprendimus. Įmonė nuolat plečia geografinį tinklą – kroviniai pervežami ne tik maršrutu Lietuva - Švedija, bet transportuojami ir į Norvegiją ar Angliją. Pagal kliento poreikį, logistikos specialistų komanda gabena krovinius ir į kitas valstybes.

Įprastas UAB „Kigis“ krovinių pervežimo tvarkaraštis siūlo reguliarius reisus kiekvieną penktadienį (pagal situaciją, ir antradienį) iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją ar Angliją. Taip pat renkami ir atgaliniai kroviniai. Visi kiti reisai organizuojami pagal individualų užsakymą.

  

 

Lietuva - Švedija: siūlomos pervežimo paslaugos

Maršrutu Lietuva Švedija pervežami trijų tipų kroviniai:

  • Pilni – vienam kliento kroviniui tenka visa transporto priemonė. Užsakymas tiesiogiai keliauja nurodytų adresu. Įprastas krovinio svoris – iki 24 t.
  • Daliniai – skirtingi individualaus kliento ar kelių užsakovų kroviniai talpinami vienoje puspriekabėje. Dažniausiai talpinama nuo 3 iki 15 krovinių, jei kroviniai smulkūs jų kiekis gali būti ir 30, ir 50. Kroviniai pristatomi nuo durų iki durų arba iki pasirinkto terminalo.
  • Rinktiniai – iš skirtingų tiekėjų surenkami kroviniai gabenami vienoje transporto priemonėje, pristatomi, pagal užsakovo reikalavimus, keliais adresais.

Įmonė krovinius gabena tentinėmis ir kietašonėmis puspriekabėmis, didžiakūbėmis mašinomis. Kiekvienam Lietuva - Švedija užsakymui taikomi maksimalūs kokybės standartai. UAB „Kigis“ subūrė profesionalų kolektyvą, teikiantį konsultacijas, sprendimų variantus bei pasiūlymus, labiausiai tenkinančius kliento poreikius.

 

Kitos paslaugos

UAB „Kigis“ siūlo ne tik krovinių pakrovimo, pervežimo, pristatymo paslaugas, bet ir konsultuojame ekspedijavimo, transporto parinkimo ir optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais. Pasitarę su UAB „Kigis“ specialistais, sutaupytą laiką galėsite skirti verslui, asmeninei veiklai.

Vežant krovinius UAB „Kigis“ gali pasirūpinti visomis muitinės tarpininkų paslaugomis. Tai apima tiek muitinės dokumentų ruošimą, tiek atstovavimą ūkio subjektams, veterinarijos (fitosanitarinėse) tarnybose. Įmonė konsultuoja visais muitinės procedūrų bei veiksmų, kuriems taikomos sankcijos, klausimais.

 

Saugumas ir kokybė

Pervežti krovinius nurodyta kryptimi – tai tik vienas iš logistikos sprendimus teikiančios įmonės „Kigis“ tikslų. Tiek kryptimi Lietuva – Švedija, tiek keliaujant į Norvegiją, Angliją ar kitas valstybes, būtina užtikrinti krovinių gabenimo saugumą. Nesvarbu, kokį krovinį gabena klientas – pilną ar dalinį, rinktinį – kroviniai visada suskaičiuojami, pasveriami, jungiami su kitų klientų kroviniais arba skirstomi į atskiras transporto priemones. Norint pakrauti sunkius krovinius, reikalinga speciali technika: krautuvai, kranai ir kt. Mums svarbu, kad kroviniai keliautų ne pasenusia, o nauja technika, todėl įmonėje nėra senesnio nei 5 metų automobilio. Aukščiausią krovinio saugumą užtikrina specialus CRM draudimas. „Kigis“ nuosekliai rūpinasi vairuotojų sveikatos būkle, miego ir poilsio režimais – saugūs darbuotojai, saugus ir krovinys.

 

Daliniai kroviniai | Lietuva - Anglija | Lietuva - NorvegijaLietuva - Švedija