DALINIAI KROVINIAI

daliniai kroviniai

Daliniai kroviniai gabenami vienoje transporto priemonėje talpinant nuo 3 iki 15 krovinių, jei kroviniai smulkūs jų kiekis gali būti ir 30, ir 50. Tokie kroviniai pervežami vis dažniau – dėl mažesnių transportavimo kaštų tai patogu tiek užsakovui, tiek paslaugos tiekėjui.

 

Jau nuo 2014-ųjų UAB „Kigis“ teikia krovinių pervežimo paslaugas. Dalinių krovinių gabenimas – viena įmonės specializacijų. Per kelerius metus įmonė sparčiai augo ir sugebėjo sėkmingai konkuruoti su rinkoje įsitvirtinusiomis transporto bendrovėmis. Greitai augantį klientų pasitikėjimą lemia profesionalų komanda bei nuolatinis domėjimasis pervežimo naujovėmis. Daugiau nei dešimties metų patirtį pervežimo srityje turintys specialistai užtikrina, kad visos UAB „Kigis“ paslaugos išpildytų net reikliausių klientų lūkesčius.DALINIAI KROVINIAI: PAKLAUSA AUGA

Ieškoti rinktinių krovinių pervežimo sprendimų išties sudėtinga. Dalinių krovinių pervežimas į užsienį paklausus dėl įvairių priežasčių:
Tokia pervežimo paslauga naudinga užsakovui, neturinčiam didelės apimties krovinio, kuris užimtų visą transporto priemonę.
Galimybė sujungti (konsoliduoti) kelis krovinius leidžia mažus krovinius pervežti reguliariai, tai atliekant pigiau.
Nepilni kroviniai gali būti pristatomi tiksliai nurodytu adresu. „Nuo durų iki durų“ apibūdinama paslauga leidžia išvengti laikino krovinių sandėliavimo, tarpinio transportavimo išlaidų, todėl klientas sutaupo ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.

Krovinių pervežimas su UAB „Kigis“ pašalina daugybę rūpesčių: nereikia galvoti apie prekių, medžiagų paėmimą ir pristatymą reikalingais terminais, pervežamo maršruto planavimą, dokumentų pildymą – suderinus transportavimo sąlygas – viskuo bus pasirūpinta.

VERSLO PLĖTIMAS Į UŽSIENIO RINKAS

Verslininkams, gamintojams ne visada užtenka vystyti produkciją tik nacionaliniu mastu. Plečiantis galimybėms, didėja poreikis pristatyti savo produktą naujoje rinkoje, todėl gabenama produkcija dažnai pervežami pagal verslininkų užsakymą, siekiant stebėti, kaip produktas bus priimtas, įvertintas kitoje šalyje. Įmonės gabenami kroviniai sumažina finansinę riziką. Pervežus nedidelį kiekį produkcijos, galima patikrinti, ar verta toliau investuoti, plėstis tarptautiniu mastu. UAB „Kigis“ gali pervežti įmonės inventorių, padedant plėtojamą veiklą vystyti daug platesniu mastu.

KAIP IR KUR GABENAMI NEPILNI KROVINIAI

Prieš pervežimą daliniai kroviniai suskaičiuojami, išmatuojami, siekiant išvengti netikslumų, galinčių trikdyti užsakovų planus, tuomet kraunami į transporto priemonę. Tai gali būti kietašonė, tentinė puspriekabė arba didžiakūbė priekaba. Sunkesniųjų krovinių pakrovimas reikalauja specialios technikos: krautuvo, pakrovimo rampos, platformos bei kitų. Įmonė „Kigis“ kiekviename proceso taške rūpinasi, kad viskas būtų atlikta profesionaliai. Pervežami transporto priemonėmis, kurios nėra senesnės nei 5 metai. Įmonės veikla apdrausta CMR draudimu, siekiant garantuoti maksimalų saugumą. Pervežant prekes, medžiagas laikomasi visų saugumo reikalavimų, atsižvelgiama į darbuotojų sveikatos būklę, darbo ir poilsio režimus.

daliniu kroviniu gabenimas

Daliniai kroviniai su „Kigis“ pervežami į Daniją, Norvegiją, Angliją, Švediją. Kitų maršrutų derinimas priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Kroviniai gabenami kartą per savaitę – iš Lietuvos išvykstama penktadieniais. Klientui prireikus, reisai vykdomi ir antradieniais. Taip pat renkami ir atgaliniai kroviniai į Lietuvą.