LIETUVA – ŠVEDIJA

lietuva svedija

Tarptautinis dalinių ir pilnų krovinių pervežimas maršrutu Lietuva-Švedija – tai puiki galimybė norint pervežti prekes, medžiagas, inventorių ar kitus objektus iš vienos šalies į kitą. Toks krovinių transportavimas yra itin aktualus tiek verslo įmonėms, tiek individualiems klientams.

UAB „Kigis“ kiekvienam užsakovui padeda priimti optimaliausius logistikos sprendimus, kurie garantuoja sklandų ir kokybišką krovinių pervežimą Jūsų pasirinktu maršrutu. Mūsų įmonė nuolat plečia savo maršrutų geografinį tinklą, tad kroviniai transportuojami ne tik į Švediją, bet taip pat ir į Angliją ar Norvegiją. Atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, logistikos specialistų komanda gali pergabenti krovinius ir į kitas šalis.

Maršrutu Lietuva-Švedija kroviniai pervežami kiekvieną savaitę. Siūlome reguliarius reisus, krovinius iš Lietuvos vežame į Švediją, Norvegiją bei Angliją penktadieniais (esant poreikiui, pervežimai gali būti vykdomi ir antradieniais). Taip pat renkame atgalinius krovinius. Papildomi reisai organizuojami pagal individualius užsakymus.

lietuva švedija

 MARŠRUTU LIETUVA-ŠVEDIJA PERVEŽAMI KROVINIAI:

    • Pilni – vienam užsakovo kroviniui tenka visa transporto priemonė. Užsakymas keliauja tiesiai į numatytą vietą. Įprastas tokio krovinio svoris yra iki 24 tonų.
    • Daliniai – tai skirtingi individualaus kliento arba kelių užsakovų kroviniai, gabenami kartu vienoje puspriekabėje. Mūsų transporto priemonės gali talpinti nuo 3 iki 15 krovinių. Jei jie yra smulkūs – nuo 30 iki 50. Daliniai kroviniai pristatomi „nuo durų iki durų“ arba iki užsakovo pasirinkto terminalo.
  • Rinktiniai – vienoje transporto priemonėje gabenami iš skirtingų tiekėjų surinkti kroviniai, pristatomi pagal užsakovo reikalavimus, keliais adresais.

Pilnus, dalinius bei rinktinius krovinius gabename tentinėmis, kietašonėmis puspriekabėmis, specialiomis didžiakūbėmis mašinomis. Kiekvienam pervežimui taikomi griežti kokybės standartai. Ilgametę patirtį sukaupęs UAB „Kigis“ logistikos specialistų kolektyvas teikia profesionalias konsultacijas ekspedijavimo, transporto parinkimo, optimalios tiekimo grandinės sudarymo klausimais, siūlo efektyvius pervežimų sprendimų variantus, tekinančius individualius kiekvieno kliento poreikius.

DĖMESYS – SAUGUMUI IR KOKYBEI

Nors pervežti krovinius nurodyta kryptimi yra vienas pagrindinių logistikos sprendimus įgyvendinančios UAB „Kigis“ tikslų, tačiau tiek keliaujant į Švediją, tiek į Norvegiją, Angliją ar kitas valstybes, išskirtinis dėmesys skiriamas maksimalaus saugumo ir aukštos paslaugų kokybės užtikrinimui.

Nepriklausomai nuo to, koks krovinys yra gabenamas – pilnas, dalinis ar rinktinis – visi kroviniai prieš transportavimą yra kruopščiai suskaičiuojami, pasveriami, jungiami su kitų klientų kroviniais arba paskirstomi į atskiras transporto priemones. Norint pakrauti didelio svorio krovinius, naudojama speciali technika: krautuvai, kranai, platformos ir kt. Krovinio saugumą transportavimo metu užtikrina CRM draudimas.


Tarpininkavimas muitinėje

Jūsų patogumui, vežant krovinius į užsienio šalis, galime pasiūlyti muitinės tarpininkų paslaugas. Tai muitinės dokumentų ruošimas, atstovavimas ūkio subjektams veterinarijos tarnybose. Mūsų įmonė konsultuoja visais muitinės procedūrų ir veiksmų, kuriems taikomos sankcijos, klausimais.


Kodėl mes esame tinkamas pervežimo paslaugų tiekėjas?


Mums svarbu, kad Jūsų kroviniai į numatytą vietą būtų vežami, vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais, todėl visi jie gabenami moderniomis transporto priemonėmis, tenkinančiomis nustatytus reikalavimus. UAB „Kigis“ autoparką sudaro naujos, pervežimui skirtos transporto priemonės – visi krovininiai automobiliai yra ne senesni nei 5 metai.